Praca w USA

Praca w USA - wizy

Praca w USA - wizy

08.04.13 19:24
Chciałbyś pracować w USA? Potrzebna ci więc wiza tymczasowa bądź zielona karta. Zapoznaj się z tym artykułem i dowiedz się więcej o najbardziej popularnych kategoriach wizowych dla zagranicznych pracowników.
Praca w USA? Od czego zacząć?

Praca w USA? Od czego zacząć?

08.10.12 10:11
Wielu Polaków myśli o pracy w Stanach Zjednoczonych. Nie mając doświadczenia w staraniu się o pracę zagranicą, często nie wiedzą jednak jak się za to zabrać. Dla wielu z nich praca w USA jawi się jako wielka życiowa podróż. To właściwe podejście. Do każdej podróży należy się przygotować. Dobrze posiadać plan, który pozwoli uporządkować kolejne etapy przygotowań. Poniższy tekst stanowi krótkie uproszczone streszczenie, zawierające najważniejsze zadania przed którymi stoją zdecydowani na pracę w Stanach.
Alfabet zawodów wartych zachodu

Alfabet zawodów wartych zachodu

24.08.12 09:51
Stany Zjednoczone należą do krajów cieszących się szczególną popularnością wśród młodzieży poszukującej wakacyjnej pracy zagranicą. Młody człowiek stawia takiej potencjalnej pracy szereg wymagań – powinna być co najmniej przywoicie płatna, pouczająca, nie zajmująca całego dnia i wiążąca się z różnymi dodatkowymi korzyściami i przyjemnościami. Przyjrzyjmy się więc kilku szczególnie ciekawym letnim i nie tylko aktywnościom zawodowym, które mogą choć częściowo spełniać te kryteria. Poniższe propozycje mają ze sobą niewiele wspólnego – są wśród nich zawody, które pozwalają nieźle zarobić oraz takie, z których największymi wyniesionymi wartościami są doświadczenie i satysfakcja. Może właśnie dlatego przemówią one do jak najszerszego grona osób, które znajdą wśród nich swoją inspirację.
Work and travel USA

Work and travel USA

05.06.12 09:38
Wielu młodych Polaków marzy o pracy w Stanach Zjednoczonych. Dobrze by było, by praca ta wiązała się z możliwością nawiązania ciekawych znajomości, a także okazją do zobaczenia różnych ciekawych miejsc, których w Stanach Zjednoczonych nie brakuje. Świetną opcją w takim przypadku wydaje się program Work and Travel USA.