USA - informacje

Nowy konkurs Ambasady. Zaprojektuj koszulkę i wygraj bilety na Superfinał futbolu amerykańskiego!

Nowy konkurs Ambasady. Zaprojektuj koszulkę i wygraj bilety na Superfinał futbolu amerykańskiego!

06.07.12 20:35
Gdzie można poczuć prawdziwie amerykańską atmosferę w centrum Warszawy? Takim miejscem z pewnością będzie Superfinał futbolu amerykańskiego, który odbędzie się na Stadionie Narodowym! Ambasada Amerykańska w Warszawie przygotowała konkurs, który daje szansę uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu. Na 5 zwycięzców czekają podwójne bilety na tę rewelacyjną imprezę organizowaną przez Stowarzyszenie Polski Związek Futbolu Amerykańskiego, czyli polski Super Bowl!

Zadanie jest proste, ale wymaga kreatywności. Należy zaprojektować dla siebie koszulkę gracza futbolu amerykańskiego, zrobić jej zdjęcie i wysłać na adres e-mail Ambasady Amerykańskiej w Warszawie! Technika wykonania jest dowolna – można malować, ciąć, wyszywać, naklejać, rysować – wybór należy do uczestnika konkursu. Nagrodzonych zostanie pięciu autorów najciekawszych projektów, którzy otrzymają podwójne zaproszenia na Superfinał futbolu amerykańskiego organizowany przez Stowarzyszenie Polski Związek Futbolu Amerykańskiego, który odbędzie się w niedzielę 15 lipca w Warszawie. Gościem specjalnym będzie Ron Jaworski, legenda ligi NFL, nazywany „Polish Rifle” (biografię Rona można znaleźć tutaj), z którym zwycięzcy będą mogli się spotkać. Patronem imprezy jest Ambasador Lee A. Feinstein.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zaprojektować koszulkę i wysłać jej zdjęcie na adres embassywarsawfacebook@state.gov od 5 do 11 lipca do godzinny 23:59. Konkurs przeznaczony jest dla obywateli Polski w wieku 16+. Wszystkie nadesłane zdjęcia prac, które będą spełniać warunki regulaminu zostana zamieszczone w galerii na stronie konkursowej Ambasady Amerykańskiej.
 
Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni na profilu Ambasady Amerykańskiej na Facebooku 12 lipca. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na profilu Ambasady Amerykańskiej na Facebooku.
comments powered by Disqus