USA - informacje

Słynny aktor otwiera hotel w Las Vegas

Słynny aktor otwiera hotel w Las Vegas

10.02.13 13:21 | Turystyka w USA | Nevada
Roberta De Niro znamy z filmów takich jak "Kasyno". Słynny aktor postanowił niedawno zaangażować się w prawdziwy hotel. W ubiegłym tygodniu wziął udział w ceremonii otwarcia hotelu i restauracji Nobu Matsuhisy w Las Vegas.

- Dobrze od czasu do czasu spróbować czegoś nowego - odpowiada na pytania o najnowszą inicjatywę De Niro.

69-letni zdobywca Oskara sprzymierzył się się ze znanym japońskim szefem kuchni Nobu Matsuhisą (wśród jego fanów m.in. David Beckham i Kate Winslet) i największą kompanią hazardową-właścicielem wielu kasyn i hoteli w Las Vegas Caesars Entertainment (dawne Harrah's Entertainment). Ich wspólny projekt  "Nobu Hotel" to 181-pokojowy kompleks zlokalizowany w Centurion Tower - części hotelu Caesars przy Las Vegas Strip w Paradise.
 
Jak mówi sam De Niro, twórcom hotelu i towarzyszącej mu restauracji przyświeca idea eleganckiej prostoty, oraz azjatyckiego wyczucia i spokoju w sercu przepełnionego przepychem Las Vegas.
 
- Możesz zobaczyć całe Las Vegas, wyszaleć się, a potem wróci tutaj i odzyskać spokój - mówi De Niro.
 
Nobu Hotel w Centurion Tower to pierwszy z pięciu planowanych hoteli w ramach tego projeku. Kolejne powstaną także w innych częściach świata za w sumie ponad 600 milionów dolarów.
comments powered by Disqus