USA - informacje

Marzysz o studiach w USA? Odwiedź Wirtualne Targi Edukacyjne

Marzysz o studiach w USA? Odwiedź Wirtualne Targi Edukacyjne

08.11.12 13:30 | Nauka w USA
13 listopada studenci z Polski i z całego świata będą mogli wziąć udział w Wirtualnych Targach Edukacyjnych online organizowanych przez Amerykański Departament Stanu. Będzie to okazja do zadawania pytań na temat studiów w Stanach Zjednoczonych.

Wirtualne Targi Edukacyjne będą trwały 24 godziny (od 6:00 rano 13 listopada do 6:00 dnia następnego). Polscy studenci będą mogli uzyskać kompleksowe informacje na temat studiowania w USA i o poszczególnych uniwersytetach. Chętni będą mogli także porozmawiać z absolwentami amerykańskich uczelni. Każdy uczeń szkoły średniej lub uniwersytetu będzie mógł dowiedzieć się, jak wybrać właściwy uniwersytet, jak działa system edukacji w USA, dołączyć do rozmów na czatach (także wideo), obejrzeć materiały wideo ze 150 amerykańskich uniwersytetów. Zainteresowani dowiedzą się także, jakie są możliwości w zakresie wsparcia finansowego i stypendiów.

Aby wziąć udział w targach należy zarejestrować się na stronie CollegeWeekLive. Można także skorzystać z następujących aplikacji: android i apple.

Więcej informacji na temat programu Targów można znaleźć na stronie internetowej ambasady USA w Warszawie oraz na profilu ambasady USA na Facebooku.

international education week

comments powered by Disqus