USA - informacje

Filmowy konkurs Ambasady Amerykańskiej

Filmowy konkurs Ambasady Amerykańskiej

16.06.12 11:00
Pokaż światu, co w amerykańskim filmie lubisz najbardziej i wygraj konsole Xbox 360 250GB z Kinect!

Interesujecie się filmem i Stanami Zjednoczonymi? Zawsze marzyliście, by znaleźć się po drugiej stronie ekranu? Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych 4 lipca Ambasada Amerykańska w Warszawie przygotowała wyjątkowy konkurs  filmowy, w którym prawdziwi entuzjaści amerykańskiego kina będą mogli się wykazać.

Zasady konkursu są proste – wystarczy wybrać ulubiony amerykański film albo bohatera filmowego i przygotować krótki filmik na jego temat, nie dłuższy niż 2 minuty.  Na autorów najlepszych prac czekają rewelacyjne nagrody przekazane przez  Microsoft Polska – zdobywcy pierwszego i drugiego miejsca otrzymają konsole Xbox 360 250GB z Kinect, a nagrodą za trzecie miejsce jest klawiatura Microsoft Comfort Desktop 5000. Trójka zwycięzców z wraz z osobami towarzyszącymi zostanie zaproszona na  przyjęcie z okazji amerykańskiego Święta Niepodległości 4 lipca, które odbędzie się w rezydencji  Ambasadora USA w Polsce Lee A. Feinsteina pod hasłem „America on Screen”.

Aby wziąć udział w konkursie, przygotuj wideo (nie dłuższe niż 2 minuty) przedstawiające Twój ulubiony amerykański  klasyk filmowy lub bohatera. Film wideo należy zamieścić na portalu Youtube.com i przesłać link na adres embassywarsawfacebook@state.gov od 12 do 26 czerwca 2012 r. do godziny 23:59:59. Prace mogą być przygotowane w języku polskim lub angielskim. Konkurs przeznaczony jest dla obywateli Polski w wieku 16+. Wszystkie filmy wideo, które będą spełniać warunki regulaminu zostaną zamieszczone na stronie konkursowej Ambasady Amerykańskiej.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest status „fana” profilu Ambasady Amerykańskiej w serwisie społecznościowym Facebook. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni na profilu Ambasady Amerykańskiej na Facebooku 27 czerwca o godzinie 15.00.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Ambasady Amerykańskiej w Warszawie oraz na profilu Ambasady Amerykańskiej na Facebooku.

comments powered by Disqus